KDO JSME

...také jenom lidé :-). S vášní do své práce

Se STREEW se ve světě neztratíte

Celý tým STREEW se Vám vždy bude snažit dát to nejlepší řešení v oblasti internetové propagace a to na základě Vašich potřeb.
U nás vždy najdete tu správnou cestu.
Tomáš Gerber

KRÁTCE DLOUHÁ HISTORIE

Psal se rok 2014, kdy začala naše cesta za zlepšováním Google map. V tomto roce jsem se rozhodl certifikovat v programu Google Street View trusted a pomoci tak místním firmám zviditelnit se v mapách Google.
Po dvou měsících tvrdé práce, přesto se stálou chutí a nadšením, se přidal dlouholetý kamarád s chutí a aktivním přístupem v prodeji. Stalo se tak, že po dalších dvou měsících se k nám přidala má přítelkyně, která nám začala dělat zázemí a starala se o komunikaci a správnou organizaci mezi námi a zákazníky při realizaci zakázek.
V té době jsme si řekli, že přineseme naše služby zákazníkům do firem tím nejpřirozenějším způsobem. A tím pro nás byl a je osobní kontakt se zákazníkem.

ROSTEME

Za tu dobu se náš tým rozrostl o několik nových kolegů a naše stále se rozvíjející služby jsme začali nabízet i mimo Českou Republiku.
V současné době máme celosvětovou licenci na focení virtuálních prohlídek, a aktivně působíme v ČR, SK, HU, AT a nově také v Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, a Černé hoře.